پرش لینک ها

خدمات سئو

بی تردید حضور در نتایج اول موتورهای جستجو مانند گوگل از جمله اقداماتی است که تمامی کسب و کارها برای رشد و توسعه به آن نیازمندند. سئو یا بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو فرآیند رشد جایگاه سایت‌ در موتورهای جستجو است که با توجه به محتوای تولید شده، مخاطبین هدفمند را به سمت کسب و کار شما هدایت خواهد کرد. تیم سئوی استودیو اکسیر با تکیه بر اطلاعات، تجربه و داده‌های دریافتی به شما در کسب بالاترین جایگاه ها کمک خواهد کرد.

چرا از سئو استفاده کنیم؟

کاربران با جستجوی عبارات مورد نظر به دنبال پاسخ برای نیاز یا سوالشان هستند. یک سایت بهینه این امکان را به شما می دهد تا این کاربران را به سمت سایت خود جذب نمایید. کاربرانی که به انتخاب خود وارد سایت شما شوند، احتمال خرید بالاتری نسبت به کاربران جذب شده از تبلیغات دارند.افزایش ورودی از گوگل در صورتی که سایت مناسبی داشته باشید، کسب و کار شما را چندین پله ارتقا می دهد.

فرآیند ارائه خدمات مشاوره سئو

بررسی و مشاوره رایگان

در صورتی که قصد اجرای فرآیندهای سئو برای وبسایت‌تان را دارید می‌توانید فرم موجود در این صفحه را تکمیل نمایید تا متخصصان ما آنالیزی از وضعیت فعلی وبسایت به شما ارائه دهند. در صورت تمایل و پس از بررسی این گزارش می‌توانید درخواست بررسی دقیق‌تر و ارائه پروپوزال نمایید.

تحلیل اولیه وبسایت هدف، کلمات کلیدی و رقبا و ارائه پیشنهاد و پروپوزال

در این مرحله، ما به طور دقیق شرایط صنعت، سایت شما، سایت رقبا و کلمات کلیدی را بررسی می نماییم و با ارائه یک پروپوزال جامع، زمانبندی و تعرفه سئوی سایت شما را ارائه می دهیم. در صورتی که این پروپوزال مورد تایید شما قرار گرفت، پس از عقد قرارداد وارد مرحله بعدی می شویم.

سئوی تکنیکال

قبل از شروع هر عملیاتی در فرآیند بهینه سازی سایت، مهم‌ترین بخش کنترل و بررسی کدهای سایت برای بهترین نتیجه است. سرعت مناسب سایت از اصلی ترین معیارهای گوگل برای رتبه بندی سایت است. متخصصین ما بخش‌‌های زیر را بررسی و بهینه خواهند کرد:

 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی کدهای HTML و Structured Data
 • سلامت کلی سایت،مدیریت Sitemap،robots،redirect

سئوی داخلی، تحقیقات کلمات کلیدی و تدوین استراتژی محتوا

پس از اطمینان از سلامت کدهای سایت و بهینه سازی سرعت آن، مرحله بعدی شناخت کلمات کلیدی اصلی و کلمات Long Tail برای شروع فعالیت‌های تولید محتوا است. در این بخش ما کلمات اصلی شما را شناسایی و اولویت بندی می‌کنیم. در نهایت برای هر عبارت برنامه‌ریزی صورت می‌پذیرد. در این مرحله موارد زیر صورت می پذیرد:

 • شناسایی و آنالیز کلمات کلیدی ارزشمند
 • تدوین ساختار محتوایی سایت و صفحات هدف
 • برنامه زمانی و استانداردهای تهیه محتوا
 • تهیه محتوای مستمر متناسب با استانداردهای سئو

انجام سئوی خارجی و اجرای فرآیند لینک سازی

در مرحله بعدی و پس از تولید محتوای بهینه، لینک‌سازی داخلی صورت می‌پذیرد. تمامی لینک‌های داخلی بررسی و بهترین برنامه برای حداکثر خروجی انجام می گردد. پس از آن برنامه لینک‌سازی خارجی آماده و به مرور اجرا خواهد شد. برنامه ریزی رپورتاژها و تولید محتوای آن‌ها و درج در سایت های مختلف در این مرحله انجام می پذیرد. همچنین گزارش لینک‌ها و فعالیت‌های سایت رقبا آماده و ارائه خواهد شد. از جمله فعالیت های این مرحله:

 • تدوین برنامه و استراتژی لینک سازی دستی
 • تدوین برنامه خرید رپورتاژ بر اساس بودجه و نیاز
 • حذف لینک های مخرب و رهایی از جریمه گوگل

تحلیل داده‌های دریافتی و ارائه گزارش به صورت ماهانه

در هر مرحله از فرآیند و به طور کلی پس از اقدامات انجام شده، داده‌های به دست آمده به صورت مداوم مورد بررسی و تحلیل قرار خواهند گرفت. ادامه فعالیت‌ها و برنامه ریزی جدید بر اساس این اطلاعات خواهد بود. بهینه سازی مداوم صفحات مختلف پس از بررسی این اطلاعات مقدور است. همچنین امکان ارائه پیشنهاداتی برای بالاتر رفتن نرخ تبدیل مخاطب به مشتری صورت می پذیرد.

 • تحلیل اطلاعات Google Search Consoleو Google Analytics
 • استقرار کامل Google Tag Manager و آماده سازی Tagهای مختلف برای بررسی دقیق‌تر وبسایت
 • ساخت داشبوردهای مدیریتی با استفاده از Google Data Studio