پرش لینک ها

طراحی سایت

طراحی سایت با ایده‌های نو در نوین مارکتینگ، نه‌تنها یک فن، بلکه مجموعه‌ای از هنر، خلاقیت و دانش تجاری است. برای طراحی آینده با نوین مارکتینگ همراه شوید. وب سایت حرفه ای و خلاق می تواند به درستی کسب کار شما رو معرفی کرده و در جذب مشتری بالقوه بسیار تاثیر گذار باشد. وب سایت جذاب ویترین کسب و کار شما در فضای آنلاین می باشد….

با یک وب‌سایت کارآمد و چشم‌نواز، همسفران کسب و کار خود را پیدا کنید.

طراحی سایت مساله‌ای فراتر از انتخاب رنگ، تصاویر و یا فونت است. در واقع طراحی سایت فرآیند شناخت کسب‌وکار، تدوین استراتژی و تجربه کاربری مناسب، طراحی کاربری حرفه‌ای، برنامه نویسی و بازاریابی برای رسیدن به اهداف یک شرکت و یا کسب‌وکار است. هر بخش از سایت باید متناسب با اهداف شما طراحی و آماده گردد تا بهترین بازدهی را داشته باشد.

نیازی نیست بگوییم اهمیت وبسایت برای کسب‌وکار، تجربه مشتری و توانایی ارتباط شما با مخاطبان هدف چقدر است. این موضوع به معنای این نیست که وبسایت شما از نظر زیبایی عالی باشد؛ بلکه باید مناسب برند شما باشد، به راحتی کار کند و کاربران بتوانند آن‌چه به دنبال آن هستند را به راحتی پیدا کنند. سایت شما باید به سرعت اجرا شود، مناسب موتورهای جستجو باشد، کارمندان شما به راحتی بتوانند آن را به‌روز رسانی کنند و در دستگاه‌های مختلف با سایزهای متفاوت به درستی نمایش داده شود.

فرآیند طراحی سایت

مرحله اول: تحقیقات

گام اول شناخت کسب‌وکار شما، اهداف آن، مشتریان‌تان، انتظارات و رفتار آن‌ها است و باید سایتی که پاسخگوی این نیازها باشد را آماده کرد. ما همچنین فضای رقابتی صنعت شما را بررسی می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشد. این مرحله مشخص می‌کند که باید به دنبال چه چیزی باشیم و بهترین مدل برای طراحی و پیاده‌سازی سایت جدید شما چیست.

مرحله دوم: طراحی

پس از به دست آوردن اطلاعات اولیه، ما طرح‌ها و لایه‌بندی‌های اولیه را آماده می‌کنیم که شامل صفحه اصلی، صفحات زیرین، وبلاگ و مواردی است که در شناخت اولیه مشخص شده است. ما پیشنهاد می‌کنیم محتوای‌تان در این مرحله آماده باشد که باعث سرعت بخشیدن به پیاده سازی صفحات مختلف و طراحی مناسب برای هر بخش آن است. اگر برای نوشتن محتوا نیازمند راهنمایی هستید، نویسندگان ما به شما کمک خواهند کرد.

مرحله سوم: برنامه‌نویسی و توسعه

گام بعدی، پیاده‌سازی طراحی‌ها و تبدیل آن به صفحات مختلف با بروزترین استانداردها و تکنولوژی‌ها است. ما از HTML5، CSS و JAVASCRIPT استفاده می‌کنیم تا بخش Front-End سایت آماده شود.ما برای مدیریت محتوای‌تان وردپرس (WordPress) را پیشنهاد می‌دهیم تا شما به راحتی بتوانید محتوای خودتان را به‌روز نگه‌دارید.

مرحله چهارم: آزمایش

ما وبسایت را در مرورگرهای مختلف از جمله Safari، Chrome، Firefox، Internet Explorer 9 امتحان می‌کنیم. همچنین طراحی انجام شده را در iPhone و دستگاه‌های آندرویدی بررسی می‌کنیم. عملکرد سایت مورد بعدی است که به آن توجه می‌کنیم تا خطا، لینک شکسته‌ای نداشته باشد و در نهایت تست‌هایی روی سرور انجام می‌شود. شما در این گام دو بار سایت را کنترل و بررسی خواهید کرد و سپس از آن رونمایی می‌کنیم.

مرحله پنجم: رونمایی

زمانی که شما سایت‌تان را امتحان کردید و از عملکرد آن راضی بودید، ما سایت طراحی شده  را بر دامنه شما قرار می‌دهیم. زمان رونمایی!

یک طراح سایت حرفه ای تمام اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی می‌کند؛ تا با توجه به نیاز مشتری برنامه‌ریزی لازم جهت طراحی نمای ظاهری سایت، سرویس‌های قابل ارائه و کدنویسی آن انجام شود. همچنین طراحی سایت بدون رعایت اصول سئو یا همان بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، فرایندی بدون نتیجه خواهد بود. چراکه هدف از طراحی یک سایت، جذب مخاطب و سپس فروش یا برندینگ است. نکته مهم دیگر بهره بردن از آخرین روندها و تکنولوژی‌های روز طراحی وب‌سایت است. همچنین اطلاعات وب‌سایت شما با ارزش است؛ و حفاظت از آن، کاری تخصصی و در حیطه طراحی سایت است. ما وب‌سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد. رعایت اصول دیجیتال مارکتینگ مسئله اساسی دیگر در طراحی است. یک وب‌سایت زمانی مخاطب‌پسند خواهد بود؛ که اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ را به درستی رعایت کند. در نهایت یک وب‌سایت بدون پشتیبانی، مانند یک ماشین بدون راننده است. برای اینکه وب‌سایت شما بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید. همه این موارد در دپارتمان طراحی سایت اکسیر استودیو در اختیار شما قرار می‌گیرد.